Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Delta System - Advanced Technology For You
Nowości
 
Systemy komputerowe


ZAKUP KOMPUTERA LUB JEGO MODERNIZACJA

Zanim dokonamy zakupu sprzętu, warto zadać sobie pytanie, "Do czego jest mi potrzebny komputer?". W jaki sposób będzie wykorzystywany i jakie funkcje będą niezbędne.
Jeżeli odpowiedzą sobie Państwo na to pytanie, śmiało można się udać na zakupy. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych sprzedawców, którzy doradzą, jaki sprzęt będzie najwłaściwszy dla wymagań klienta. Znając zastosowanie komputera, nasz personel wskaże i wytłumaczy, dlaczego proponowana konfiguracja jest dla Państwa najlepsza.
Bardzo często zdarza się, że przychodzą do nas klienci z gotową listą podzespołów. Zazwyczaj dzieje się tak, ponieważ znajomy, (tzw. "informatyk") zaproponował super konfigurację z szeregiem dodatkowych funkcji. Państwa znajomi na pewno mają dobre intencje proponując wyszukane rozwiązania, ale często nie biorą pod uwagę kompatybilności proponowanych podzespołów i relacji Państwa potrzeb do możliwości finansowych. Z taką lista człowiek trafia do sklepu komputerowego i niepotrzebnie wydaje pieniądze na sprzęt, którego nigdy w pełni nie wykorzysta. W naszym sklepie pragniemy unikać takich sytuacji, dlatego każdy klient jest obsługiwany indywidualnie do jego potrzeb.


KUPIĆ KOMPUTER NA MIEJSCU W 30 MINUT?...


Bzdura! Nie ma większej głupoty, jaką można zrobić!
Komputer jest bardzo skomplikowanym urządzeniem, które składa się z podzespołów wykonanych przez wiele różnych firm. Na świecie istnieją setki producentów sprzętu i często się zdarza, że części są niekompatybilne. Objawia się to w praktyce różnymi problemami począwszy od trudności w instalacji systemu operacyjnego, a kończąc na trwałym uszkodzeniu sprzętu. Jednym z najczęstszych objawów jest tzw. zawieszanie

się komputera.
Wskazuje to na ukrytą wadę lub niekompatybilność podzespołów.
W celu uniknięcia wyżej wymienionych sytuacji komputer powinien być planowany przez osobę z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Ponadto na sprzęcie po montażu, powinien być zainstalowany system operacyjny wraz z kompletem aktualnych sterowników. Jeżeli dotychczasowe operacje zakończyły się bezproblemowo, komputer należy przetestować specjalnymi programami przez okres minimum 12 godzin.
W naszej firmie rygorystycznie przestrzegamy reguł poprawnego montażu i testów. Budując każdy komputer pamiętamy o zasadzie, że jakość nie jest dziełem przypadku. Owocem naszej pracy jest niska awaryjność oraz wysoka jakość oferowanego sprzętu.CZY NASZA FIRMA ROBI "SKŁADAKI", CZY KOMPUTERY "FIRMOWE"?


Na wstępie trzeba wyjaśnić pojęcie "składak". Otóż, jest to komputer wykonany z dowolnie dobranych podzespołów, a montażu dokonuje osoba mało doświadczona. Zazwyczaj jest to hobbysta, student lub tzw. "informatyk" (informatyk - osoba zajmująca się sieciami, zarządzaniem komputerami lub pisaniem programów). Często zdarza się, że takie "prototypy" działają bardzo dobrze, ale nie zawsze jest to regułą. Czasami elementy użyte w takim sprzęcie z założenia są najtańsze, żeby konkurowały z cenami komputerów firmowych. Ponadto brak doświadczenia montera, powoduje błędy montażu, co nierzadko doprowadza do trwałego uszkodzenia elektroniki.
Drodzy Państwo, nie chcemy zniechęcać Was do osób, które pomogą Wam złożyć sprzęt. Nierzadko są to Wasi znajomi, do których macie zaufanie. Pragniemy jedynie ostrzec przyszłych posiadaczy komputerów przed niemiłymi niespodziankami.
W naszej firmie dobór elementów oraz wykonanie komputera jest dokonywane przez doświadczonych profesjonalistów. Usterka, wada lub niedopasowanie jest eliminowane jeszcze przed Państwa zakupem.
Warto pamiętać również o tym, że sprzęt elektroniczny jest bardzo skomplikowany technicznie i nie trudno jest o usterki. Mając komputer od osoby znajomej, niezręcznie jest zwrócić się do niej o naprawę, zarzucić niedokładność lub wytknąć błąd. Natomiast mając gwarancję Delta System, możemy śmiało zgłaszać problemy lub bezpłatnie otrzymać wiele wskazówek i cennych porad. Nie dość tego, większość usterek usuwana jest w czasie do 48-godzin.
Zamawiając podzespoły wybierają państwo konkretne produkty zaufanych marek. Przy odbiorze sprzętu zawsze prezentujemy, czy komputer zgadza się z Waszym zamówieniem. Nasza firma nie ukrywa sposobu wykonania komputera i zamontowanych w nim podzespołów

Proszę, zatem samemu ocenić, czy sprzedajemy "składaki", czy komputery "firmowe".WAŻNE RÓWNIANIE "ZASILACZ + OBUDOWA = GŁOŚNOŚĆ"Czy lubią Państwo hałas odkurzacza? Komputer w najtańszej obudowie, z wyjącymi wentylatorami będzie pracował podobnie. Może warto, więc zainwestować w obudowę dobrej firmy. Za niewielką dopłatą mogą państwo zapewnić sobie ciszę, komfort i bezpieczeństwo pracy.
Pamiętajmy - w sprzęcie komputerowym tanio nie znaczy dobrze! Konstrukcja markowych obudów jest oparta na sztywnym, niewpadającym w wibracje stelażu. Ich "blacha" jest z reguły grubsza, przez co stanowi lepszą izolację dźwięków dochodzących do nas z wnętrza komputera. Dobra obudowa to również cicha praca zasilacza (funkcja - Noise killer, płynna regulacja obrotów wentylatora względem temperatury) oraz bezpieczeństwo sprzętu (dzięki systemowi PFC - zabezpieczeniu niskich napięć).RELACJA POMIĘDZY CENĄ, JAKOŚCIĄ I GWARANCJĄ.


O stosunku ceny do jakości warto pamiętać przy wyborze wszystkich elementów komputera. Niejednokrotnie cena podzespołu o tej samej nazwie i teoretycznie podobnych parametrach różni się o 20 - 40% w zależności od producenta. Różnica ta nie wynika jednak tylko z "ładniejszego pudełka" i lepszej nazwy. Dobry producent to trwalsze wykonanie, większa wydajność, niska awaryjność sprzętu i często dłuższa gwarancja. Sprawdzone, znane od dawna marki to gwarancja wsparcia technicznego (bezproblemowa dostępność sterowników), nadążające za postępem sprzętu aktualizacje oprogramowania (nowsze bios-y) i niejednokrotnie większa kompatybilność z pozostałymi elementami.
Stosunek ceny do jakości można pokazać także na przykładzie urządzeń peryferyjnych.
Najtańsze drukarki są urządzeniami "jednorazowymi". Ich cena jest porównywalna z ceną kompletu nowych tuszów, a czas pracy skalkulowany na roczną gwarancję, po której upływie jakakolwiek naprawa nie jest opłacalna.
Inwestycja w komputer jest dla większości z Państwa wydatkiem znacznie uszczuplającym domowy budżet. Może, więc warto rozważyć, czy wolimy kupić sprzęt o mniejszej awaryjności, (choć na początku zapłacimy troszkę więcej), czy nabyć tańszą wersję, ( w którą szybko będziemy musieli doinwestować lub naprawiać). Wybór należy do Was.SERWIS SZYBKI I DOBREJ JAKOSCIZanim Państwo kupicie komputer lub podzespoły, warto sprawdzić jak długo dana firma istnieje na rynku. Dana informacja pozwoli przybliżyć prawdopodobieństwo uzyskania późniejszej obsługi gwarancyjnej. Delta System istnieje od 1997 r. i przez te lata wielokrotnie spotykaliśmy się z osobami, które bez celu poszukiwały swojego gwaranta. W Polsce branża IT jest bardzo trudna, stąd wiele nowo powstałych firm szybko się zamyka.
Poszkodowany pozostaje klient,który nie ma gdzie naprawić sprzętu i musi to zrobić na swój koszt.
W Delta System wiemy, że dobry i szybki serwis to gwarancja sukcesu. W razie usterki nasi serwisanci mogą Państwu pomóc na wiele sposobów. Pierwszej pomocy mogą udzielić przez telefon, udzielając wskazówek umożliwiających klientowi rozwiązanie problemu we własnym zakresie. Nierzadko już po kilku chwilach wiedzą, że klient sam nie da rady i zapraszają do wizyty w serwisie. Drugim sposobem komunikacji jest droga elektroniczna, czyli e-mail: serwis@deltasystem.pl , na który można wysłać nurtujące pytanie. Oczywiście zawsze można udać się bezpośrednio do serwisu. Naszym wyzwaniem jest najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt diagnostyczno-naprawczy, dzięki, któremu jest to możliwe. Staramy się skracać terminy napraw do minimum, żeby nasi klienci nie byli narażeni na długie tygodnie napraw.

 

W naszej ofercie polecamy jednostki PC następujących producentów:

  • Hewlett Packard / Compaq

  • Dell

  • Fujitsu-Siemens

  • IBM

  • Maxdata

  • Acer

  • Asus

  • Prestigio

  • Optimus

  • ICom

Najbardziej wymagających wyposażymy w jednostki na specjalne zamówienia przystosowane do indywidualnych potrzeb Klienta


Copyright (c) 2009 Delta System